Hakkımızda

2020 yılında kurulan BATILAR Turizm, Kocaeli’nin önde gelen servis taşımacılığı hizmeti acentelerinden biri haline geldi ve müşterilerin beklediği birinci sınıf servis taşımacılığı hizmetini sunuyor; sadece midibüs araçlarla değil, aynı zamanda 53 koltuğa kadar değişen otobüsleriyle. Batılar Turizm’in vermiş olduğu hizmetler şöyledir; Personel taşımacılığı servis hizmeti Okul öğrenci servis taşımacılığı servis hizmeti VIP Taşımacılık BATILAR Turizm, sürücülerini ve yolcularını derinden önemsiyor ve hizmet verdiği herkese bir aidiyet hissetmeyi misyon ediniyor. Size güvenilir, zamanında ve hepsinden önemlisi güvenli servis taşımacılığı hizmetini garanti ediyoruz . Hem sürücülerimizi hem de yolcularımızı aile gibi görüyor, kurumsal şirket misyonuyla yüksek kalitede bir hizmet sunuyoruz.

Misyonumuz

Çalıştığımız tüm sektörlerde yeniliklere açık, zamanın güncel teknolojisine ayak uydurmuş, çözüm önerilerini ön planda tutan ve prensiplerine bağlı olarak müşteri isteklerine uyum sağlamaktır.

Vizyonumuz

Bulunduğumuz konum itibari ile sektördeki öncü firma oluşumuz, üst derecede müşteri memnuniyetimiz ve her durumda ortaya çıkardığımız çözümler ile bünyemizde barındırdığımız özellikleri daha ileri seviyelere taşımak hizmet anlayışımızı her daim üst seviyelerde tutmaktır.

  • 2020 yılından Bugüne